Dubánci v prosinci + wallpaper na další měsíc

Prosinec byl pro dubánky docela náročný. Nejprve byli na návštěvě v rádiu, pak se doma chystali na Vánoce, v Klánovicích byli k vidění na výstavě betlémů… V eshopu se prodávaly nejvíce kalendáře na příští rok a pak taky dubnetky – nová dubánčí stavebnice.

Dubánci byli v rádiu

Hned na začátku prosince byli dubánci na návštěvě v rádiu – povídal jsem si o nich na stanici Český Rozhlas Region (již podruhé). Celý záznam si můžete pustit z jejich archívu. Byl jsem nervózní stejně jako před lety, ale nakonec to bylo opět moc příjemné popovídání v předvánočním čase.

Výstava betlémů

V předvánočním čase jsem také vyvenčil oba své betlémy – dubánčí a soustružený – na pravidelné výstavě betlému v Klánovicích. Více (ještě rozmazanějších) fotek soustruženého betlému najdete na konci stránky O projektu – dělal jsem ho před dvaceti lety, když jsem byl na základce nebo gymnáziu. Ten dubánčí betlém najdete zase na vánočních pohlednicích.

Dubánci v Tečce – soutěž

V lednovém dvojčísle časopisu tečka (neboli ve dvojtečce) budou mít dubánci více prostoru – můžete se těšit na soutěž o Dubnetky a pár dalších dubánčích cen. Nenechte si tuto příležitost ujít! Dvojtečka vyjde začátkem ledna.

Nové vánoční pohlednice

Na příští rok chystám novou sadu vánočních pohlednic, přece jen ty stávající jsou už trochu okoukané a kdy jindy je nafotit než v této době vánoční a povánoční, kdy stromeček má ještě jehličí. Pokud vás napadá nějaký vánoční motiv, který by neměl v sadě chybět, neváhejte a napište mi.

Dubnetky

Dubnetky – nový dubánčí produkt, který konečně po 2 letech to dotáhl do e-shopu má docela úspěch. Hodně jsem se těšil na obrázky, které z těchto dílků poskládají ostatní děti a jejich kreativní rodiče, takže mě docela mrzelo, že se na webu nic neobjevilo. Až později mi došlo, že většina fanoušků, to nekupuje pro sebe, ale pro děti pod stromeček, takže první výtvory uvidím až po Štědrém dni. A měl jsem pravdu. Každopádně v lednu určitě vyhlasím soutěž pro všechny majitele dubnetek o nejlepší / nejoriginálnější výtvor. Takže skládejte a sdílejte s hashtagen #dubnetky a hlavně sledujte dubánčí sítě, kde soutěž vyhlásím.

Wallpaper na leden

A jako vždy, je tady na závěr wallpaper s kalendářem pro vaši pracovní plochu na následující měsíc tentokráte už pro nový rok, takže pokud chcete mít kalendář nejen na ploše, ale i na stěně v papírové podobě, je nejvyšší čas si jej objednat (zejména pokud jste čekali, že vám jej Ježíšek přinese a on ho někde cestou ztratil) – dubánčí papírové kalendáře.

Aktuální kalendář/wallpaper pro tento měsíc si můžete stáhnout zde:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>