Velká Dubnetková Soutěž

Aktualizace: příjem soutěžních obrázků je již ukončen, galerie soutěžních příspěvků je sestavena a teď je to na vás – olajkujte výtvory, které se vám nejvíce líbí v Dubnetkové galerii:

Jak jsem sliboval, vyhlašuji velkou dubnetkovou soutěž pro všechny majitele Dubnetek (kdo nemá, ale chtěl by, může si dubnetky koupit v e-shopu).

Zadání je jednoduché – do neděle 2. února (včetně) mi pošlete na email info@dubanci.cz (do předmětu dejte prosím heslo Dubnetková soutěž) maximálně 5 fotek vašich výtvorů z dubnetek. Je jen na vás a vašich dětech, jak moc se kreativně vyřádíte, jestli z nich vytvoříte bájné zvíře, kapelu, postavu z filmu nebo něco úplně jiného. Jestli to poskládáte na lednici, tabulce, papíru, jestli to dokreslíte a jinak dozdobíte – fantazii se meze nekladou.

Já poté z těchto fotek vytvořím galerii na facebooku a všihni fanoušci pak můžou týden hlasovat – lajkovat – až do neděle 9. února. Která fotka získá za tu dobu nejvíce lajků, vyhrává a její autor dostane dubánčí kalendář dle svého výběru. Kromě toho vyberu sám se svými poradci (dětmi) dalšího kreativce a ten získá také kalendář.

Další informace o soutěži

  • zasláním fotky souhlasíte s tím, že ji můžu použít a zveřejnit na dubánčích stránkách a soc. sítích, případně v nové verzi brožurky Dubnetek
  • sledujte dubánčí facebook nebo tento příspěvek – podmínky (hlavně termíny) se můžou změnit

Inspirace pro vás

Galerie několika obrázků, které jsem poskládal se svými dětmi pro vaši inspiraci:


One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>