Dubánci v lednu + wallpaper na únor

Leden je za námi a dubánci si při tom vůbec neužili sněhu. Ale to nevadí, rozhodně se nenudili a já už vůbec ne!  Většinu času byli doma a hráli si s dubnetkami a nebo dělali všeliké vylomeniny.

Dvě soutěže s a o Dubnetky

Dubnetky se staly před Vánocemi docela populární a tak počítám, že už je doma má spousta dubánčích fanoušků. Navíc od Vánoc už měli docela dost času si s nimi trochu pohrát. Takže jsem se rozhodl, že uspořádám malou kreativní soutěž ve hraní s dubnetkama a vítěz dostane dubánčí kalendář dle vlastního výběru – v podstatě jde o to poskládat z Dubnetek co nejhezčí obrázek. Podrobné informace o soutěži jsou zde: Velká Dubnetková Soutěž

 

Soutěž s Dubnetkama jsem vám popsal a teď ještě tu druhou o Dubnetkách, abych vysvětlil ten krkolomný nadpis. V časopise Tečka mají dubánci svou stránku a v prvním letošním čísle (ono je to vlastně dvojčíslo, takže dvojtečka) mají jednu stránku navíc – obsahuje obrázek se sněhulákem a bublinama, do kterých děti napíšou, co si dubánci povídají. Když to pak vyfotíte a pošlete do redakce časopisu, můžete vyhrát Dubnetky nebo dubánčí samolepky. Toto lednové dvojčíslo by mělo být v prodeji až do začátku března, ale neváhejte, aby vám ho nevyprodali.

Dubánci v Mladé Frontě

Dubánci se v lednu objevili také v Mladé Frontě. Teda nebyli tam přímo osobně, ale trochu nepřímo. V prvním lednovém týdnu v magazínu Mladé Fronty bylo zpracované kalendářové téma a mezi uvedenými kalendáři byl i ten dubánčí. Myslím že mu to tam slušelo a ostatním kalendářům nedělal žádnou ostudu:

Dubánčí přání k Valentýnu

Pokud slavíte svátek zamilovaných, můžete využít Dubánčí generátor přání a poslat někomu pěknou Valentýnku s dubánkem. Na výběr máte hned čtyři motivy (dva dubánky se srdíčkem a dva s květinami).

Wallpaper na únor

A jako vždy, je tady na závěr wallpaper s kalendářem pro vaši pracovní plochu na následující měsíc – v únoru už dubánek zvoní na bleduli – asi chce, aby už přišlo jaro. Tak uvidíme, zda se mu to vyplní.

Aktuální kalendář/wallpaper pro tento měsíc si můžete stáhnout zde:

Papírové kalendáře (stolní, nástěnný i rodinný plánovací) si stále můžete zakoupit v eshopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>