Dubánci v únoru + wallpaper na březen

Myslel jsem si, že v únoru napadne nějaký sníh, ale ono nic a jaro už se nám na zahrádce probouzí – dubánci už objevili sněženky, bledule i krokusy. Teď už čekají jen na narcisky a tulipány. Ale kdo ví, třeba ještě něco v březnu napadne.

Oaktober

Mám rád výzvy. Tedy hlavně ty tvořivé. Pravidelně se zúčastňuji říjnové kreslící výzvy Inktober (viz moje inktoberové kresby pro rok 2017, 2018 a 2019), letos její autor vymyslel celoroční projekt #inktober52 – každý týden Jake Parker zadá jedno téma a to je nutné během 7 dní nakreslit. Já si to ale trochu upravil a udělal jsem z toho akci #oaktoberprostě to udělám po dubánkovsku a místo kreslení použiju to samé téma na vyfocení dubánků. Jak se vám ten nápad líbí?

Začátek mi trochu utekl, ale já to časem doženu, zatím jsem si vybral zadání ze 4. týdne, které znělo SNAKE – HAD:

Aktuální téma už jsem ale stíhal, pro 7. týden to bylo DINNER – VEČEŘE:

Dubnetky

Dubnetková soutěž byla zdárně ukončena, výherci byli vybráni:

Největší počet lajků získal Radek K. se svým malým nahlédnutím do dubánčího baru

Mně se zase nejvíce líbil Malý princ

a PF2020 od Jarky Š (ale bylo to hodně těžké rozhodování):

Výhry jsem předal, všem zúčastněným děkuji a klidně posílejte své dubnetkové výtvory dále na můj email, nebo je sdílejte na sociálních sítích s hashtagem #dubnetky.

U dubnetek ještě chvíli zůstanu – naše nejmladší dcera zrovna ve školce probírala pohádku o koblížkovi, tak mě napadlo koblížka poskládat z Dubnetek, i s liškou:

A když už jsme to měli, tak jsme se vrhnuli i na další pohádky – Červená karkulka:

Otesánek:

Šípková princezna:

Máte ještě nějaký nápad, co z dubnetek poskládat? Napište mi!

Wallpaper na březen

A jako vždy, je tady na závěr wallpaper s kalendářem pro vaši pracovní plochu na následující měsíc – v březnu už dubánkovi na zahradě vykvetly narcisky pro duběnku, tak jí jednu utrhnul.

Aktuální kalendář/wallpaper pro tento měsíc si můžete stáhnout zde:

Papírové kalendáře (stolní, nástěnný i rodinný plánovací) si stále můžete zakoupit v eshopu.

2 Comments

  1. Dobrý den, tady jste asi zkopíroval celý odstavec o wallpaperu z minulého hlášení :D Tohle je jasný březnový dubánek :D
    Děsně vám fandím a miluju dubánky!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>