Dubánci v dubnu + wallpaper na květen

Další měsíc za námi, jaro už je v plném proudu, tak už ty fotky dubánků budou zase o dost zelenější a veselejší – moc se na další společné tvoření a focení těším. Zatím si ale můžete přečíst, co dubánci vyváděli v dubnu a také si stáhnout nové pozadí s kalendářem pro vaši pracovní plochu – najdete ho jako vždy na konci tohoto článku.

Pár nových fotek z dubna

V dubnu jsem nafotil spoustu nových fotek, pár těch nejlepších přidávám, ať se také pobavíte. A příští rok už by mohla být sada speciálních Velikonočních pohlednic, snad už budu mít dost podařených a použitelných motivů.


Další omalovánky s dubánky

V průběhu dubna jsem přikreslil další dvě dubánčí omalovánky a přišlo mi i několik krásně vybarvených výsledků – moc za ně děkuji! Pokud jste ještě nevybarvovali, tak si je stáhněte a pusťte se do toho!


Dvě nová dubánčí trička

Na přání několika fanoušků jsem přidal dvě nová trička do nabídky dubánčího obchůdku – jedno je pro surfaře a to druhé zase pro houbaře. Chcete také nějaké navrhnout? Napište mi, není nic snazšího.


Letní pohlednice

Většinou touto dobou nabízím dubánčí prázdninové pohlednice, které posílají děti z táborů a nebo naopak je rodiče posílají dětem na školy v přírodě, tábory či jiné pobyty. Letos asi žádné tábory ani školy (natož v přírodě) nejspíše nebudou. Ale zase na druhou stranu spousta dětí nemůže navštívit své prarodiče, tak jim aspoň můžete udělat radost a poslat jim nějaký hezký vtipný dubánčí pohled:

Wallpaper na květen

A jako vždy, je tady na závěr wallpaper s kalendářem pro vaši pracovní plochu na následující měsíc – v květnu už všechno kvete a duběnce to s květinami moc sluší!

Aktuální kalendář/wallpaper pro tento měsíc si můžete stáhnout zde:

Papírové kalendáře (stolní, nástěnný i rodinný plánovací) si stále můžete zakoupit v eshopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>