Dubánčí zábavy pro děti i rodiče

V březnu se toho v lidském světě stalo hodně – koronavirus je všude, jsou ho plná média. Naštěstí u dubánků se nic takového nestalo – jsou imunní – a tak se rozhodli, že lidem pomůžou v této nelehké době a budou přinášet všem svým fanouškům jen samá pozitíva a hlavně radost – minimálně tím, že naředí tajmlajnu na sociálních sítích svými úsměvnými fotkami. A pokud to bude v jejich silách, tak zkusí aspoň na chvilku zabavit děti.


Něco pro zabavení dětí

Protože většině rodičů už jde určitě teď z dětí hlava kolem (stejně jako mě), připravil jsem pro děti několik aktivit, které si můžete zdarma stáhnout a vytisknout. Věřím, že je aspoň na chvíli zabaví:

Dubánčí omalovánky

V minulosti jsem už jednu antistresovou dubánčí omalovánku nakreslil, v březnu jsem přidal další a tento týden přibude ještě jedna. Všechny (i ty budoucí) najdete na této stránce věnované dubánčím omalovánkám. Chcete-li se do omalovánkového projektu také zapojit, napište mi tam do komentářů, jakou další omalovánku mám připravit. A nebo ještě lépe – nechtě děti, ať mi taky nějakou dubánčí omalovánku nakreslí! Případně mi můžete poslat fotky, jak dubánčí omalovánky vybarvily – rád je přidám do galerie.

Dubánčí deskovka

První dubánčí deskovka vyšla v říjnovém čísle časopisu Tečka. Protože si tento skvělý časopis nestihlo spousta rodičů koupit, domluvil jsem se s redakcí a tak si můžete herní plán stáhnout a vytisknout pro svoje děti. Tím to ale nekončí – můžete si ke hře vyrobit vlastní postavičky, kostky i pravidla. Vše jsem popsal v tomto článku, kde je také odkaz na stažení: Dubánčí deskovka.

Další hry pro zabavení dětí

Velikonoce

Za chvíli jsou tu Velikonoce, pokud chcete poslat svým známým a příbuzným nějaký ten velikonoční pohled, najdete je v tomto zimno-jarním pohlednicovém setu (na příští rok už chystám čistě velikonoční set, ale letos zatím podmínky nepřály jeho nafocení). Dáváte-li přednost online pohlednicím, najdete je v Dubánčím gernerátoru.

Wallpaper na duben

A jako vždy, je tady na závěr wallpaper s kalendářem pro vaši pracovní plochu na následující měsíc – v dubnu už se dubánci chystají na Velikonoce – malují kraslice, pletou pomlázky a těší se až půjdou na koledu. Tak sledujte dubánky na facebooku, twitteru a instagramu (viz patička stránky), budu tam dávat nové fotky.

Aktuální kalendář/wallpaper pro tento měsíc si můžete stáhnout zde:

Papírové kalendáře (stolní, nástěnný i rodinný plánovací) si stále můžete zakoupit v eshopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>