Wallpaper na plochu – duben 2019

Konečně to venku všechno kvete a roste a nejen les se začíná pěkně zelenat. Na konci dubna nás čekají Velikonoce a dubánci už pomalu začínají krást vajíčka a vyrábět kraslice. Pokud rádi posíláte velikonoční pohlednice, tak máte nejvyšší čas si je objednat – 3 krásné velikonoční motivy najdete v tomto pohlednicovém setu.

Pokud dáváte přednost online přáním, určitě brzy přidám do dubánčího nástroje pro tvorbu a odesílání elektronických pohlednic nějaké pěkné velikonoční motivy.

Poslední dobou se dubánci hodně dostávají do škol. Co se tam s nimi děje, případně jak můžete využít dubánky ve výuce se dozvíte v tomto obsáhlém článku: Dubánci pro školy, školky i důchodce. A to jsou zatím všechny novinky z dubánčího světa. Užijte si dubnový wallpaper s kalendářem a přeji vám krásné Velikonoce!

Aktuální kalendář/wallpaper pro tento měsíc si můžete stáhnout zde:

Papírové dubánčí kalendáře na rok 2019

Pokud chcete skutečný papírový kalendář na stěnu nebo na stůl, stále si jej můžete objednat v dubánčím e-shopu. K dispozici jsou 4 varianty:

  • stolní dvoutýdenní (ideální do kanceláře),
  • nástěnný velikosti A3 (tomu nejvíce odpovídá wallpaper na plochu)
  • nástěnný plánovací 2 x A3 (horní část tvoří fotka, spodní pak tabulka s jednotlivými dny rozdělená na několik sloupců (třeba pro jednotlivé členy rodiny)
  • plakát velikosti A1 nebo A2 obsahující celý rok

Navíc ke každé objednávce dostanete ještě malý dubánčí kalendářík do peněženky.