Červencový dubánek na plochu

Kšiltovky, animovaní dubánci a červencová tapeta

V červnu se toho kolem dubánků událo trochu více, tak se trochu rozepíšu. Na konci článku pak na vás čeká wallpaper pro vaši plochu s loňským dubánkem v italském moři. Letos místo moře navštíví pár krásných koutů naší vlasti, takže určitě nebude mít o zážitky nouzi.

Animovaní dubánci

Mým snem je už několik let dostat dubánky do filmu / televize a vypadá to, že už se na realizaci tohoto snu pomalu pracuje. Šikovní kluci z BareBear production zkouší dubánka rozpohybovat a myslím, že se jim to docela pěkně povedlo – posuďte sami:

Na nějaký delší animovaný příběh si budeme muset ale ještě počkat, však jsme teprve na začátku. Věřím ale, že jsme na dobré cestě a jednou se mi ten animovaný sen splní :)

Kšiltovky

Dubánčí kšiltovka

Léto je tu a s ním i sluníčko, takže kšiltovky se budou hodit! Proto jsem je přidal do dubánčího eshopu – můžete si vybrat jak provedení kšiltovky (raperská s rovným kšiltem nebo klasická s prohnutým), tak její barvu a potisk. Na výběr je několik fotografických i kreslených dubánčích motivů. Pokud vám v nabídce nějaký chybí, napište mi, rád jej doplním.

Puzzle budou!

Motivy pro dubánčí puzzle - který vybrat?

Puzzle chci už dlouho a teď jsme konečně našli výrobce, co to dělá v pořádné kvalitě. Takže pomalu začínám chystat podklady. Vypadá to, že udělám jedno 54 kouskové v rámečku a jedno 100 dílkové v krabičce. Časem možná zkusím i 1000 dílků, uvidím, jaké budou ohlasy na první várku. Jen si ještě nejsem jistý motivem, ale s tím mi naštěstí můžete pomoci – olajkujte ty nejlepší motivy v tomto příspěvku na facebooku, až budou puzzle hotová, tak jednoho z komentujících vyberu a puzzle mu pošlu.

Wallpaper na červenec

A konečně na závěr tu je aktuální wallpaper ke stažení. Loni brázdil dubánek Středozemní moře, letos se asi mrkne na nějaký rybníček nebo potůček :)

Červencový dubánek na plochu

Aktuální kalendář/wallpaper pro tento měsíc si můžete stáhnout zde:

Prázdninové pohlednice, magnetickou dubánčí skládačku Dubnetky, samolepky, trička, čepice a další si kdykoliv můžete zakoupit v dubánčím eshopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>