Aktuální kalendáře s dubánky koupíte ZDE

Po téměř dvou měsících tvorby dubánků a jejich ještě náročnějšího focení, jsem se dopracoval ke spoustě pěkných dubánčích fotek. Bylo mi líto, aby zůstaly jen v elektronické podobě a tak jsem se rozhodl, že je vyšlu do světa na papíře. A napadl mě kalendář s dubánky, který vám může zlepšovat náladu po celý rok.

Kalendář s dubánky

Náhled všech stránek:

Náhled všech stránek kalendáře

Kalendář - červenec 2016Pokud o něj máte zájem, neváhejte a objednávejte níže za cenu 290 Kč, případně si jej můžete objednat a koupit na několika pražských předvánočních akcích, v prodejně Jinohrátky v Újezdě nad Lesy (nebo v jejich e-shopu).
Momentálně si je můžete koupit v několika kamenných prodejnách

  • Obchod u Katky – Bělečská 36, Praha 9 – Klánovice
  • Jinohrátky – Račiněveská 2444F (náměstí u Penny) Praha 9 – Újezd nad Lesy
  • Regina Design (Na Malovance 724/6, Praha 6)

Kalendář má velký formát A3, je vytištěn na kvalitním křídovém papíře (gramáž 220), první stránka je krytá průsvitnou slídou, poslední stránku tvoří podkladový karton. Nahoře má bílou drátěnou vazbu s očkem na pověšení. Vše pro zasílání poštou zabaleno do fólie a uloženo v krabici, takže se minimalizuje možnost jeho poškození při přepravě.

Kalendář neobsahuje žádné svátky, má spíše minimalistické pojetí (pouze označení nedělí), aby vynikla krása dubánků na velikých fotografiích.

Objednávky do zahraničí

  • Na Slovensko je možné kalendáře zaslat jen službou GLS s dobírkou za cenu 189 Kč.
  • Do Polska je možné posílat kalendář Českou poštou, při platbě předem za cenu 240 Kč, při platbě použijte IBAN: CZ2220100000002900570323, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Kalendář na rok 2016 se již neprodává, pokud hledáte nový kalendář pro aktuální rok, najdete jej v mém e-shopu Flatika.