Na začátku byly pěkné fotky dubánků a protože mi bylo líto, že by skončily zapomenuté někde na internetu, rozhodl jsem se, že z nich udělám kalendář, později jsem vytvořil i pohlednice, trička a další tištěné produkty. Dubánky tak vysílám do skutečného světa a ne jen do toho digitálního. Dnes už je těch produktů mnohem více a neustále přidávám další – jsou k dostání online na mém e-shopu flatika.cz a také v několika kamenných prodejnách. Chcete-li také prodávat dubánčí produkty ve své prodejně, ozvěte se mi, rád bych dubánky dostal více do ulic.

Přehled dubánčích produktů


Vše výše uvedené si můžete objednat online v mém e-shopu Flatika (kde prodávám i několik dalších svých kreativních výtvorů), některé produkty pak v různých kamenných prodejnách.

Dubánci v kamenných obchodech

Některé z těchto produktů si můžete zakoupit také na různých fashion a design marketech v Praze a okolí. A to díky spolupráci s kamarádkou Lenkou Kubů. Akce, na kterých bude dubánčí produkty prodávat, vždy uvádí na svých facebookových stránkách Kubudesign.

Dubánčí produkty (ne všechny) jsou k prodeji i v několika kamenných prodejnách v centru Prahy a několika dalších městech:

Chcete-li také prodávat dubánčí produkty ve své prodejně, ozvěte se mi, rád bych dubánky dostal více do ulic.