Trochu lechtivější dubánek

Pozor tento příspěvek není vhodný pro děti a mladistvé! Pokračováním v jeho prohlížení a čtení souhlasíte s tím, že je vám více než 18 let!

Kromě toho, že je 13. října Mezinárodní den za omezení přírodních katastrof, tak je to také NoBraDay – Mezinárodní den bez podprsenek (to znamená, že mají svátek všichni horňáci). Na ulici to sice evidentně nikdo neslavil, zato na Twitteru to docela žilo (hledejte tag #NoBraDay). Cestou domů mě napadlo, že dubánci – tedy spíše dubánky – tento svátek třeba také slaví. Takže až děti zalezly do postelí, zalezl jsem si k tavné pistoli a jednu sličnou dubánku „nahoře bez“ vytvořil.

Chvíli jsem přemýšlel, z čeho jí udělám … vlasy. Nakonec padla volba opět na obal skořápky lískového ořechu (sebral jsem ho na ulici cestou z práce). Podprsenka je z dubových čepiček, snad jsem tu velikost trefil. Celé jsem to pak nafotil při intimním osvětlení. Sousedi se asi trochu divili, co tam v obýváku čaruji – expozice byla na cca půl minuty, všude zhasnuto a já dubánku osvětloval ledkou v mobilu – jezdil jsem světlem po celém jejím těle a to hned několikrát. Samozřejmě, že nejlepší byla hned ta první (nebo poslední?) fotka.

NoBraDay - smyslná dubánka nahoře bez!