Kde koupíte dubánky?

Vlastní dubánky nekoupíte nikde, ty si musíte sami vytvořit. Jediné co je k prodeji jsou jejich kalendáře, pohlednice, pexeso a trička. To vše si nejpohodlněji koupíte v mém e-shopu  Flatika, kde jsem jim vyhradil vlastní sekci. Nějaké další pohlednice můžete koupit také v eshopu pohledy.cz (tam je k dispozici i jejich stolní kalendář). A to je co se týče internetu všechno.

Kde si je můžete ihned prohlédnout, koupit a odnést?

Dubánčí kalendářNe každý rád nakupuje na internetu, platí poštovné a dlouho čeká na to, co si koupil. Hlavně díky mé kamarádce Lence Kubů (KUBU design) si většinu dubánčích produktů můžete ošahat a rovnou koupit na různých akcích a marketech v Praze a okolí:

1.12. Design festival Benešov
3. 12. Muzeum Market
4.12. Jarmark Klánovice
7.12. Design box Ústí nad Labem
8., 9.,10,11.12. Stříbrné vánoční dny
16.12. Vánoční trhy Mladá Boleslav
17. a 18.12. Vánoční trhy Brandýs nad Labem Stará Boleslav

Krom toho, jsou k mání i v těchto kamenných prodejnách:

Prodejny Cvrk

CVRK je designový obchod s nezávislou autorskou tvorbu více než 70 českých návrhářů, bytových designérů, zkrátka lidí, se šikovnýma rukama a hlavou plnou kreativních nápadů. Jedna z prodejen je na Letné (Milady Horákové 815/42) druhá na Václaváku (Václavské náměstí   785/28), brzy bude pobočka i v Ostravě. Detaily najdete na jejich stránkách www.cvrk.cz.

Prodejna Ostrof

Kamenný obchod plný českých designérů nabízející pestrý výběr originálního zboží od mnoha českých autorů a tvůrců. Prodejnu najdete v Praze na adrese Ječná 26/515. Více informací na jejich stránkách www.ostrof.cz.

Regina design

Menší obchůdek Na Malovance 6 v Praze Střešovicích. Info o otvíračce má na facebookových stránkách.

Jinohrátky

Obchudek s hračkami v Újezdě nad Lesy (Račiněveská 2444 F) s bohatou nabídkou originálních netradičních hraček, kreativních sad a dalších krásných věcí. web: www.jinohratky.cz

Obchod u Katky

A protože jsou dubánci z Klánovic, tak se tu také prodávají, konkrétně v Bio obchůdku u Katky – Bělečská 36 (dubánci jsou 100% BIO :)). Více informací na facebookových stránkách.