Dubánci z lesa na pohlednicích

Houby nejím, nechutnají mi, ale jakmile rostou, neodolám a strašně rád je chodím hledat. Občas nějaké donesu manželce (jediná v rodině je jí) – to hlavně když jdu do lesa s dětmi, které houbaření strašně baví (to tam pak žádnou houbu nesmíme nechat). Většinou je ale nechám na místě a stačí mi, že si je vyfotím, nebo ještě lépe vyfotím s dubánky :) V posledních několika týdnech houby rostou jak …. jak houby po dešti, takže se mi těch fotek sešlo větší množství a já se tedy rozhodl, že by jim to slušelo na papíře a tedy že z nich udělám další dubánčí pohlednicový set, ale protože houbový set pohledů už mám z loňska, vytvořil jsem raději lesní. Takže v ní nechybí jahody, borůvky, brusinky, jízda na šiškové káře, fotografování chrobáka, trhání lesních kytiček, stavění sněhuláka (jojo sněhulák v létě) a další:

Všechny fotky jsem tak po různu nafotil, když jsme byli s dětmi v lese. Někdy to bylo jednodušší (to když jsem byl jen s nejmladší, která spala v kočárku), jindy docela náročné (tatíí, pojď úžžž – tatíí, vyfoť duběnku v mém domečku – tatíí, já chci tu houbu – tatíí dej mi ty borůvky, tatíí, tak když pudem?)

Pokud se vám sada líbí a chtěli byste těmito pohledy udělat někomu (třeba i sobě :)) radost, můžete si ji koupit v dubánčím e-shopu.